Kolorowanki Poland Forum
Niedziela, 21 Wrzesień 2014, 18:05:42 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Mamy już ponad 1000 zarejestrowanych użytkowników!

Strona główna   Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
calling cards - Zagubieni - Obrączki Łazur - Co wyliczył kalkualtor oc pzu renault modus. - Marcin - Najlepsze forum o serialu LOST - Dom - ogród tuja.pl - Gry na pieniądze - doradcy kredytowi - darmowe ogłoszenia - Cambridge Academy forum - agencja pr legnica. - Gry w karty na pieniądze a może gry maszyny hazardowe. - parkiet
Ankieta
Pytanie: Czy lubisz zespół piłkarski FC BARCELONA  (Głosowanie skończone: Niedziela, 09 Kwiecień 2006, 12:01:57)
Jaki jest twój ulubiony gracz?? - 1 (100%)
Czy lubisz piłkę nożną??? - 0 (0%)
Głosów w sumie: 0

Strony: 1 2 3 [4] 5  Wszystkie
  Drukuj  
Autor Wątek: FC BARCELONA  (Przeczytany 4035 razy)
072a9f
Kolorowanki
Gold Member
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*

Kolorowanki

WWW Email
« Odpowiedz #18 : Środa, 24 Maj 2006, 22:39:35 »

ja też nie jestem jakąś fanka Barcelony, ale w finale LM byłam za nimi i cieszę się, że wygrali, bo naprawdę na to zasłużyli, FCB między innymi dzięki Ronaldinho gra najładniejszą piłkę w Europie

Kolorowanki - Super strona z kolorowankami. Malowanki, rysowanki, kolorowanki dla dzieci. Pokoloruj Smerfy, postacie Disneya, Witch!!! Pokoloruj na stronie i wydrukuj!!!
Kolorowanki Poland Forum
« Odpowiedz #18 : Środa, 24 Maj 2006, 22:39:35 »

normalny
Gość
« Odpowiedz #19 : Środa, 24 Maj 2006, 22:51:21 »

Nie lubie ich
NIe lubie Ronaldinho.
Mam nadzieje ze Brazylia nie zdobędzie mistrza świata Chichot
Forever Chelsea The BLues !!
kasioonia-kb8
Gość

Email
« Odpowiedz #20 : Środa, 24 Maj 2006, 22:51:44 »

ja też nie jestem jakąś fanka Barcelony, ale w finale LM byłam za nimi i cieszę się, że wygrali, bo naprawdę na to zasłużyli, FCB między innymi dzięki Ronaldinho gra najładniejszą piłkę w Europie

no dokładnie Chichot zasłużyli Chichot ale mi szkoda tylko, że nie zobaczymy ataku Henry- Ronaldinho - Eto'o, a szkoda :/ mogłoby być ciekawie... Chichot
normalny
Gość
« Odpowiedz #21 : Środa, 24 Maj 2006, 22:55:39 »

no dokładnie Chichot zasłużyli Chichot ale mi szkoda tylko, że nie zobaczymy ataku Henry- Ronaldinho - Eto'o, a szkoda :/ mogłoby być ciekawie... Chichot
To się nazywa przywiązanie zawodnika do klubu brawo dla Henrego Chichot
Wielki szacunek mam dla niego. W Barcelonie by sie zmarnował. NAjlepiej bym go widzial w koszulce Chelsea:D
ziomal
Gość

Email
« Odpowiedz #22 : Czwartek, 25 Maj 2006, 13:33:25 »

Marnować to się będzie Rosicky w Arsenalu. Chłopak ma talent i umiejętności, a tam będzie grzał ławę. Już lepiej byłoby, jakby poszedł do JUVE
Penko
Gość

Email
« Odpowiedz #23 : Czwartek, 25 Maj 2006, 13:44:50 »

To się nazywa przywiązanie zawodnika do klubu brawo dla Henrego Chichot
Wielki szacunek mam dla niego. W Barcelonie by sie zmarnował. NAjlepiej bym go widzial w koszulce Chelsea:D
zgadzam sie w barcy by sie zmarnował ale na szczęscie nie jest głupi i został w Arsenalu :Dchwała mu za to Chichot
Kolorowanki Poland Forum

Strony: 1 2 3 [4] 5  Wszystkie
  Drukuj  

Skocz do:  

Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 22 zapytaniami.